| OneStory a întrebat:

Heei! :* Imi place foarte, foarte mult Lil Wayne. Cine poate sa`mi dea detalii despre el? Adica stiu multe, dar vreau si alte pareri. Viata lui, ce fel de tatuaje are, familia lui, tot ce stiti. Funda celor mai multe si interesante informatii :*

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Lil_Wayne
Aici poti gasi cele mai multe detalii despre familie debut tatuaje in e an si le-a facut etc.site-ul este in engleza dar daca nu esti bun la engleza poti traduce!