| nicolici a întrebat:

Heei TPU:*, ce reprezinta pentru voi muzica?

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Totul. Nu cred că există ceva ma frumos decât muzica. Muzica poate exprima orice stare de spirit, şi te poate ajuta să treci peste anumite lucruri, te relaxează, te motivează, etc.

7 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Un refugiu.

Răspuns utilizator avertizat
| TheBloodyRoses a răspuns:

Viata. Daca nu ar fi muzica n`as mai face nimic. Nu ca fac eu prea multe da' eh! Daca nu ascult muzica nu mai scriu nimic, nu mai am chef de nimic.

| JimmyThePunk a răspuns:

Cea mai puternica influenta asupra omului...( daca nu era punk eu nu gandeam asa, daca nu era metal Adi nu gandea in felul in care gandeste... )Cel putin eu nu pot sa traiesc fara muzica

| Jameson a răspuns:

Pentru mine muzica reprezinta foarte mult, nu pot daca nu ascult muzica

| chronoStrix a răspuns:

"If I would have to choose between being deaf or being blind I would choose being blind because there is no life without music" - Cred ca asta spune totul...

| iiFlower a răspuns:

Pentru mine muzica=viaţă.
Dacă muzica n-ar exista, viaţa ar fi searbădă.
În general artele ne luminează viaţa.