| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heeii, am auzit de curand o melodie, era ritmata, canta un baiat, si ce am retinut a fost " duda duda duda, no me... no me suerteee,... duda duda duda " din cate am inteles eu laughing era super faina, sper ca ma puteti ajuta sad

Răspuns Câştigător
| Grecee1994 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=eGTEDpz-J10 asta e melodia sper ca asta cautai bafta

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Grecee1994):

Daa, multumeeesc :* (am gresit acolo la versuri. dar eram pe aproape) laughing

3 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut cred ca asta cautai https://www.youtube.com/watch?v=eGTEDpz-J10 bafta

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Greece2000):

Da, asta e, dar am dat funda lui omulnegru11 ca a raspuns primul. nu te supara :* oricum iti multumesc mult si tie :3