| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
A fost cineva de aici la Ost Fest anul trecut cand au cantat Megadeth? M-as duce in luna mai cand vor tine iar concert in Bucuresti, si vroiam sa aud ceva pareri, daca se merita...

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "se merita", nu esti sigura de calitatea trupei? laughing
Nu vorbim aici de o trupa abia infiintata fara niciun material discografic.
Ii vorba de Megadeth, normal ca se merita.

| Mlc a răspuns (pentru RockNbeer):

Nu ziceam neaparat ca nu sunt sigura ca trupa ar merita. Ziceam de atmosfera in sine, de public. De trupa nici nu incape indoiala ca vor face show, dar nu depinde doar de ei...

| RockNbeer a răspuns (pentru Mlc):

De unde naibi sa stim noi cine o sa vina ca sa iti putem spune cum va fi atmosfera.
Eu am sa fiu acolo, am sa urlu ca un animal si am sa fac headbang pana imi va cadea parul din cap, ce fel de atmosfera astepti de la un concert metal?

| Thunderstruck a răspuns:

In primul rand, "se merita" nu exista, exista doar "merita".In al 2-lea rand, n-ai de unde sa stii ce atmosfera o sa fie, depinde cine cumpara numarul de bilete pus in vanzare.Personal, nu sufar megadeth, dar ii respect, sunt o trupa cu o istorie in spate, ar fi si normal sa faca show.

| Wøodenpints a răspuns:

Am fost eu anul trecut. Da, se merită. Bine, depinde şi de organizare, că dacă bagă băuturile la preţ extrem de mare când e extrem de cald, s-a mai dus puţin din fericire. Dar dacă te referi doar la ce se întâmplă pe scenă, da, se merită.

| Pentagram a răspuns:

Cum sa nu merite?!?!?!? Este o trupa din cei 4 mari!