| Stilinski_Jennifer_2001 a întrebat:

Hei,am auzit o melodie la tv acum câțiva ani ir acum mi-am amintit de ea...era cu doi tipi(parca) și o tipa,iar unul dintre tipi dacă nu ma înșel era un negru,in melodie era vorba despre vampiri(parca) vârcolaci dar sigur despre o semiluna (dacă nu ma înșel) ce i-a apărut fetei in palma ca cicatrice. Daca o știți va rog Spune-ți-mi, dau funda! Mersssi

Răspuns Câştigător
| Spânu1 a răspuns:

Cred ca e vorba de asta: Timbaland - Morning After Dark ft. Nelly Furtado, Soshy

1 răspuns:
| Stilinski_Jennifer_2001 explică:

Da,asta e, merssssi frumos!