| SophieLoVeKorea a întrebat:

Hei! Am nevoie urgenta de melodii pentru un dans de grup(dans de grup la dans sportiv...adica sa nu fie streetdance sau ceva.De ex: ruslana-wild dance). Vreau sa fac o coregrafie pentru spectacol si nu am idei deloc. Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| AlynutzaAlbinutza a răspuns:

Incearca sa cauti melodii din jocul "Audition". Este un joc de dans, cam toate categoriile. Iti dau un exemplu: Audition- K.O. sau Audition-Mov Mov, incearca, poate gasesti si altele, caci in fiecare luna apar melodii noi si poate iti place vreuna de acolo.