| Derosa a întrebat:

Hei, am sa va pun o intrebare ciudata, nu stiu daca se va gasi răspunsul la asta, dar o melodie ma tot bate la cap de ceva luni. Incerc sa o gasesc dar nu pot. Am auzit-o la un radio cu muzica vechi anii 80-90, si era in engleza, si o fata un bărbat. Si am auzit recent melodia Denisei, ce este manea si se numeste "Traiesc o poveste". Si cred ca ritmul melodiei pe care eu o caut este ritmul folosit în acesta manea. Dacă cineva imi poate spune care este melodia originală, cea in engleza. Dacă o stiti sunteti cei mai tare.

Răspuns Câştigător
| EmanuelT a răspuns:

Bosson - one in a milion?

| Derosa explică (pentru EmanuelT):

Deci iti mulțumesc mult, am ascultat-o acum si mi s-a facut pielea de găină. O caut de mult timp. Mersi mult.

| EmanuelT a răspuns (pentru Derosa):

Cu drag