| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am vazut acum ceva timp pe MTV o melodie si nu am retinut cum se numeste si nu reusesc sa o gasesc. Stiu doar ca melodia este in engleza, iar cantaretul este un barbat de culoare, iar in videoclip apare o fata ..pe care el o intalneste pe plaja, se plimba, se joaca... aveti cumva idee daca cunoasteti? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Iyaz - Replay

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Sigur e Iyaz - Replaywinking!

| ancapika99 a răspuns:

Depine cand ai vazut-o. fiind MTV, cred ca poate fi iyaz - Replay. pe MTV se pun melodii ceva mai vechi uneori happy