| SweetGirl95 a întrebat:

Hei as vrea si eu un profesor/profesoara de canto(am 14 ani aproape 15) daca puteti sa-mi recomandati pe cineva si de asemenea lectii de canto online, eu pana acum online am invatat (inca nu stiu sa cant prea bine) dar problema e ca acel curs online e in engleza.Acum nu stiu eu una as fi vrut sa comand de pe net un cd/dvd dar nu exista in Romania sau cel putin nu am gasit eu.Eu sunt din Bucurest, astept raspuns

Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexmariiia a răspuns:

Online nu stiu... dar eu cant la nai si la un concurs au participat cei de la Sunetul Muzicii.(Copii aia canta chiar bine!)ai putea sa vorbestii cu profa lor Cristina Manoliu Savulescu.Gasestii mai multe informatii pe net

| Budincăă a răspuns:

Eu nu stiu online... dar stiu pe cineva din Ploiesti care e foarte bun.la Palatul culturii sala nr 8winking. daca ti'am fost de ajutorr.nu stiu straight face