| Etro a întrebat:

Hei bună. Stie cineva cum pot fi cântăreața de muzică pop la varsta pe care o am acum? (15ani).
Sunt sigura ca am voce fiindca m-au ascultat 2 profesori de muzica si am mers si la concursuri. Chiar imi doresc de la 7 ani sa fiu cântăreața însă nu stiu cum si nici cine m-ar putea indruma. Va rog ajutați-mă.
Daca știți pe cineva dintr-o companie de divertisment care cauta pe cineva sa imi spuneți ☺️

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde din ce oraș ești, căci la 15 ani nu poți pleca de acasă.
Mai trebuie să faci școală. De la a avea voce până la a deveni cântăreț de carieră e o cale foarte lungă de învățare și experiență.

| SG1995 a răspuns:

Dacă te duci la XFactor sau Vocea României ai șanse să fii remarcată de o casă de discuri.