| anonim_4396 a întrebat:

Hei,ce trupe punk imi recomandati? Vreau trupe mai noi, nu trupe cu membrii intre 35-40 de ani.Sa nu ma intelegeti gresit,imi plac si trupe mai vechi, dar vreau ceva nou.Deci,ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Byucc a răspuns:

Nu prea se mai lanseaza punk ca ala de pe vremuri, totusi, pop-punk-ul si punk-rock-ul ii iau locul intr-un mod acceptabil. Si niste trupe: blink182, man overboard, tigers jaw, sum 41, the all american rejects, wheatus, LIT, jimmy eat world, taking back sunday, all time low, broadside, tonight alive, we are in the crowd, green day, relient k.
Auditie placuta!

14 răspunsuri:
| missmarvel a răspuns:

Blink-182, Paramore, fall out boy, all time low. happy

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Paramore si fall out boy nu canta punk...iar mizeria de all time low canta pop-punk. cred ca nu stiti ce e ala punk

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Hei asa cum scrie si mai sus in zilele astea punk-ul nu mai e ce a fost. Plus ca cine a pus intrebarea vrea trupe mai noi. Stii tu o trupa noua care sa cante punk adevarat? Hm.

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Ii spui omului ca nu sunt trupe noi care sa cante punk si gata.dar nu ii dai toate mizeriile alea de trupe. Mai bine asculta lala band

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Hei ia-o mai usor tovarase. Du-te tu si asculta justin bieber si nu insulta alte persoane pe net

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Doar pentru ca tu nu esti in stare sa gasesti trupe noi, nu inseamna ca nu exista. Din moment ce esti ignoranta, nu vad de ce iti dai cu presupusu intr-un subiect pe care nu il stapanesti.
hai ca esti penibila."du-te si asculta justin bieber" e clar ca n-ai mai mult de 15 ani...mai bine taceai. ignoranta ta e covarsitoare

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Ai o problema ca nu am mai mult de 15 ani? Si daca stau bine sa ma gandesc nici tu nu ai fost in stare sa gasesti alte trupe. Singurul care este penibil esti tu. Un subiect care nu il stapanesc hahahaha. Mai bine taceai.

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

E clar ca esti proasta de nu se poate, dupa ce ca nu esti in stare sa te exprimi nici nu esti in stare sa scrii. Eu as fi tacut bine mersi, dar cand vad specimene atat de involuate ca tine, iarta-ma dar ma tenteaza atat de tare sa le sparg bula aia de ignoranta in care traiesc incat nu ma pot abtine. N-am spus nicio trupa tocmai pentru ca nu vreau sa-ti dau trupe misto la moara cand e clar ca tu ai gusturi de ****.

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Auzi **** nu ma faci tu pe mine proasta. Nu mai stiu sa scriu pentru ca nu sunt obisnuita sa o fac deoarece traiesc in alta tara si vorbesc alta limba. Daca tu consideri ca eu am gusturi de **** atunci tineti tu opiniile tale de **** pentru tine. Fiecare asculta ce vrea iar daca tu nu poti intelege asta inseamna ca tu esti specimenul involuat aici nu eu. Conversatia asta devine din ce in ce mai stupida asa ca tine-ti comentariile tale de **** pentru tine. Hai pa.

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Ba macar daca scriai tine-ti de ambele ori corect poate incercam sa te iau in serios

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Vorbim cand ajungi la pubertate

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Pubertatea incepe de la 12 ani si se termina la 20 asa ca sunt aproape gata cu eawinking documenteaza-te

| StJimmy a răspuns (pentru missmarvel):

Felicitari! Ai scris "documenteaza-te" bine. Ai trecut de clasa a 3-a

| missmarvel a răspuns (pentru StJimmy):

Hahah bravo mie! Acum cred ca ar fi timpul sa te maturizezi si tu!