| 10Tenten10 a întrebat:

Hei
Deci, am această problemă. Am cumpărat un bilet pentru un concert, dar nu mai pot merge la acel concert și trebuie să vând biletul. Problema e că site-ul de unde am cumpărat biletul îmi permite să îl vând tot la ei, dar mi-l livrează mie fizic cu o săptămână înainte de eveniment. Știți cumva site-uri, de preferat internaționale, unde să vând biletul cumva sau măcar să dau anunț și să pot spune 'Mai multe informații în privat'? Știu ca e complicat, dar chiar trebuie să vând biletul și aș aprecia foarte tare ajutorul.

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

E cam complicat sa gasesti un site sigur, cel mai ok ar fi sa pui anunturi in grupurile (eventual pe Facebook) din tara respectiva. Mai ales intr-un timp atat de scurt sunt cam mici sansele sa apuci sa il vinzi. Dar de ce nu il vinzi inapoi lor?