| byankaaaa a întrebat:

Hei. iubesc sa cant. insa nu am voce si cant fals sad cum pot face sa nu mai cant fals? daca nu ma puteti ajuta, nu mai dati comm.

Răspuns Câştigător
| Nєó a răspuns:

Hei byankaaa!
In primul rând vreau să îţi spun că cântatul nu este nici de cum un talent. Fiecare poate să cânte, dar are nevoie doar de ceva exerciţiu. Du-te şi fă lecţii de canto, si vei ajunge să cânţi frumos indiferent de cum sună vocea ta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Urmeaza cursuri de canto.Profesorul isi va da seama daca va iesi o cantareata din tine sau nu.

| Loker a răspuns:

Pai roaga-ti parintii sa te duca la lectii de canto sau, stiu ca suna prsotesc, poti bea oua, si marii artisti fac asta.

| IngerPazitorr a răspuns:

Salut!
Vorbeste cu parintii tai despre pasiunea ta. Roaga-i sa te duca la un profesor de canto. El iti va spune daca se poate face ceva sau nu.
Succes!

| byankaaaa explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy