| Den30 a întrebat:

Hei salut! cine stie cum poti gasi la o melodie numai muzica fara cintareata(cintaret)? va rog dati-mi un site e urgent! imi trebuie pentru miine

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu vrei negativul, nu? La ce melodie?
Aici... exemplu:
http://www.orchestratii.ro/cauta/negative-muzica-usoara-noua.html

| Yasmyn07 a răspuns:

Http://www.orchestratii.ro/cauta/negative-muzica-usoara-noua.html De pe aceasta pagina ascult si eu muzica!:)

| Den30 explică:

Da dor ca sa fie cintata la fel cu acel tip de instrumente! imi trebuie mmine urgent