| SinceofMettal a întrebat:

Hei...Spuneti-mi si mie va rog niste trupe de rock metal/folk/death/black

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Aruncă-ți un ochi în playlistul meu.

7 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Buna! Iti dau un link catre un site unde mi-am postat melodiile preferate. Alege-ti de acolo, sigur iti va placea ceva:)

http://students.info.uaic.ro/~lucian.vilcea/metal

| Wøodenpints a răspuns:

De ce la astfel de întrebări, când cineva care n-a aflat de google şi youtube cere trupe, majoritatea care răspund sunt aia care n-au absolut nicio treabă cu genul ăsta de muzică?

| NuMaContrazice a răspuns:

Queen, Bon Jovi, Scorpions, Ac/Dc, Nickelback, Skillet, Red hot c.p., si muuulteee altele...

| Lora1 a răspuns:

-In this moment
-tokio hotel
-disturbed

| Bufferia a răspuns:

Blexy girls
metallica
Children Of Bodom