| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Hei TPU, am auzit astazi o melodie. Banuiesc ca este noua, deoarece n-am mai auzit-o pana acum. Dar am uitat orice vers sad nici macar un cuvant nu mai stiu. Tin minte doar ca era in spaniola, si spunea des un cuvant care incepea cu "m". Daca ma puteti ajuta...sad si era ritmata.

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

O canta baiat sau fata?

| xNuiiDeTiinex explică:

Nu e asta! Aia de care zic eu e ritmata. Daca imi aduc bine aminte e ceva gen "Belleamy-Toca me". Inca putin mai ritmata

| xNuiiDeTiinex explică:

Nici asta nu e

| J0B0MAT a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

sad

| xNuiiDeTiinex explică (pentru J0B0MAT):

crying

| J0B0MAT a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Ti-am trimis cerere de prietenie... poate te mai inveselesti putin big grin

| xNuiiDeTiinex explică (pentru J0B0MAT):

laughing)