| Margot a întrebat:

Am auzit o melodie la radio. ceva dance, comerciala si am retinut "tu m'avait promis ..la ri la la " din versuri...e in franceza (cu care nu am tangente) Stie cineva ce piesa e? nu e aia noua a Morenei.

4 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

O ultima incercare.

Dauna g - Tu m'avais promis
http://www.youtube.com/watch?v=HzNwMLMpYa0

Oricum, avem nevoie de un pic mai multe informatii:

1. Voce feminina/masculina sau ambele
2.Este formatie romaneasca care canta in franceza sau straina
3.Pe ce post de radio ai ascultat piesa.

| Margot explică (pentru Onio):

Nu este nici asta, e o piesa house/dance, gen ce se asculta acum prin cluburi. Voce feminina si am auzit-o la Vipp Fm, post de radio local, cred, era intr-un autobuz. Nustiu daca era sau nu straina formatia, dar tind sa cred ca erau romani.Mersi oricum! crede-ma, si eu am cautat o multime.