| SuperNovaaaaa a întrebat:

Hei TPU, am intrat mai devreme pe facebook şi am observat că dacă dau click pe o poză îmi apare poza respectivă dar dacă vreau să dau click pe acea poză să îmi apară alta nu îmi apare nimic..practic e ca şi cum nu aş apăsa..La fel se întâmplă şi când vreau să îi urez cuiva la mulţi ani în paragraful cu zile de naştere. apăs click pe persoană şi nu apare nimic..De la ce să fie?straight face

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună în legătură cu pozele mi se mai întâmplă, însă la paragraf cu zilelele de naştere nu mi-a apărut niciodata eroarea aia!
deci habar n-am
Pa-pa