| Adrian_Caltun_1975 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de versurile din piesa de la Mic Check Alan & Kepa.
(Nu am timp sa stau sa le scriu vers cu vers )
Mersi! Dau funda!????

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Te-ai uitat macar la comentariile de pe Youtube? Ai toate versurile acolo...

2 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Dar bine ca ai timp sa stai sa-ti scrii nevoia aici si apoi sa astepti si cateva ore ca sa primesti un raspuns pe subiectul tau, cat intre timp puteai sa le scrii singur.

| Adrian_Caltun_1975 explică (pentru Csander):

In orele alea in care asteptam ca cineva sa ma ajute puteam sa-mi fac treaba... mersi oricum! laughing))