| YroxyY a întrebat:

Am o intrebare pentru voi!
Eu am luat cursuri de pian timp de vreo 2 ani si as vrea sa cant melodia de la APLICATIA POU de la jocul SKY JUMP.
Mi se pare o melodie drguta.
Deci intrebarea mea este:
Stiti cumva cum se numeste melodia si de pe ce sait pot scoate o partitura pentru pian?

Răspuns Câştigător
| bombonica30 a răspuns:

Uite eu nu stiu niciun sait dar daca ai luat lectii de pian 2 ani inseamna ca sti si notele iar eu iti propun sa incerci singur sa afli notele.NU UITA CA TOTUL E POSIBIL!

| YroxyY explică (pentru bombonica30):

Problema este ca m-am lasat de pian in clasa a 4-a si acum sunt a 6-ea
si nu prea ma mai descurc asa de bine cu compusul si chiar si cu pozitia mainilor
imi pata lua chiar si 2 luni sa descifrez cantecul

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ascult-o cu atentie si incearca sa afli singura, doar asa vei progresa.