| MicaOchelarista01 a întrebat:

Am si eu nevoie de multe melodii de iubire. Pot fi si manele, dar de preferat melodii normale. Vreau sa ascult in mașină în drum spre liceu si avand in vedere ca ma gândesc mereu la iubitul meu, merg melodii romantice. Multumesc! Pupici cu sclipiri! ❤

4 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

În drum spre liceu ar trebui să asculți în mașină Zaiabac. Ai bacalaureat de dat.

| MicaOchelarista01 explică (pentru TheGentleman):

Mai am 3 ani pana la bac rolling on the floor))

| TheGentleman a răspuns (pentru MicaOchelarista01):

Posibil, dar cum de ai 18 ani în clasa a 9-a? Eu în a 9a aveam 16 ani laughing