| Miriammmmm a întrebat:

Hei TPU, caut o melodie dar "versurile" ei nu o sa-mi gaseasca niciun rezultat. Melodia este pusa pe fundal si la emisiunea Ferma Vedetelor si la Romanii au talent de pe Pro TV. E lenta, aduce putin ca una de razboi, si tot ce spun e O-O-O-O, O-O-O-O. Va rooog cine stie sa-mi spuna, imi place foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Adnana24 a răspuns:

Daca spune doar asta inseamna ca nu e melodie ci doar ceva facut de Pro Tv pentru cele doua emisiuni.

| Miriammmmm explică (pentru Adnana24):

Ok, multumesc pentru informatie! Daca nu imi va da nimeni un raspuns mai concret iti voi declara raspunsul castigator. Blessings!

1 răspuns: