| NoImage11 a întrebat:

Ceva foarte ciudat mi s-a intamplat. Ca prin minune, m-am trezit cu o piesa in cap. Ciudat era ca nu mai auzisem acea piesa in viata mea. Stiam versurile pe de rost. Stiu ca o sa spuneti chestii gen "Daca o stiai pe de rost trebuia s-o fi ascultat de cel putin 5 ori" sau "Asa ceva nu se intampla". Credeti-ma, chiar n-o auzisem in viata mea. Ma rog, m-am ridicat din pat, mi-am luat laptopul si am cautat versurile. Mi-a venit un titlu care nu-mi era deloc familiar. Am ascultat-o si versurile pe care le fredonasem eu de dimineata erau aceleasi. N-am nicio idee. Ce s-ar fi putut intampla?

8 răspunsuri:
| KiszMy a răspuns:

Revendică dreptul de autor happy

| Teodorel a răspuns:

Vieti anterioare(nu glumesc)

| PeekABoo a răspuns (pentru Teodorel):

Melodia e din 2004.
Ma indoiesc ca cel care a pus intrebarea e atat de tanar

| PeekABoo a răspuns:

E imposibil.
Sigur ai auzit-o undeva inainte. La o petrecere, la un coleg, la o reclama, ai trecut pe langa o fereastra de unde se auzea melodia.rolling on the floor Dar ce melodie e?

| NoImage11 explică (pentru PeekABoo):

The Killers- Mr. Brightside

| PeekABoo a răspuns (pentru NoImage11):

Oh
pai daca citesti primul comentariu
Not ryan ross zice ca nu stia ca stie melodia pana cand a auzit-o
deci nu esti singurul

| Teodorel a răspuns (pentru NoImage11):

E foarte misto cantecul

| Jimtheghost a răspuns (pentru NoImage11):

Melodia asta a fost absolut peste tot dupa ce a iesit. Era epoca emo atunci deci 100% ai auzit-o undeva.