| IAmSoDifferent a întrebat:

Ieri am auzit o melodie cantata de Enrique Iglesias la Radio ZU :d. din pacate nu stiu cum se numeste si imi place mult happy Imi poate spune cineva cum se numeste?

3 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Nu suntem mama Omida! Un vers, macar doua-trei cuvinte ai retinut?

| IAmSoDifferent explică (pentru TheBloodyRoses):

Nu stiu versuri. da` e cea mai noua melodie. cred ca am uitat sa mentionez asta blushing Sorry

| KiticatG a răspuns:

Cum de unde vrei sa stim noi ce ai ascultat tu daca nu ne-ai spus nici un vers!laughing