| Диана a întrebat:

Hei TPU happy Mai nou vreau sa-mi cumpar o chitara si sa invat sa cant la ea.Doar ca habar n-am ce chitara ar trebui sa aleg.Stiu doar ca vreau sa fie acusticalaughing. Imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Pentru incepatori ar fi buna ochitara clasica dupa aceea una acustica, dar asa am facut si eu er'am asa de incantata sa invat si dupa ce am luat'o m-am plictisit de ea... a mea este tot clasica si e ff buna pentru incepatoriwinking(marca delson)

| smooky a răspuns:

Http://guitarshop.ro

Intra la sectiunea chitare acustice si iti alegi de pe acolo.Recomand fender.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chitara Hora Reghin(hai, sa-mi fac reclama la model : W 12204)

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Asa am fost si eu..am mers pana la resedinta mea de judet(Suceava)si m-am dus la un magazin de muzica.mi-a sarit in ochi o chitara hora reghin w12204, pe langa asta era si cea mai buna privind raportul calitate-pret(400 lei chitara+husa+acordor)
Mi-am luat-o, o am de 2 ani si inca mai merge ca si in prima zi in care a venit in brtazele mele.Se aude perfect ca si inainte.
O recomandtongue