| Blayan18 a întrebat:

Hei TPU,o aplicatie de muzica in genul Apple Music, dar eu n am iphone, ceva asa cu muzica gratis nu sa asculti 30 secunde adica demo si dupa sa iti ceara,ceva usor de folosit,si sa te lase sa asc pana lacapat, eventual ceva o poza de fundal a melodiei, dau funda!

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

Apple Music este disponibil și pe terminalele cu sistemul de operare Android. Această aplicație se poate descărca din Magazin Play (Play Store).

O altă aplicație în care poți asculta muzică gratuită și care a decenit recent disponibilă și în România este Spotify. Aceasta te lasă să iți creezi un playlist cu muzica ta preferată și poți asculta melodiile întregi. Se descarcă tot din Magazin Play.