| meriiAmber a întrebat:

Hei, vreau melodii noi rock/metall ^^ Funda;

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Incearca ultimele albume de la Megadeth(TH1RT3EN) si Sepultura(Kairos).

| FucktheSystem a răspuns:

Cred că am mai zis-o de cel puțin o mie de ori, muzica adevărată nu se împarte în veche și nouă, regula se aplică doar la muzica comercială.
Poți să ceri rock nou, atunci când ești sigură că ai ascultat tot ce se putea și ai rămas în pană, dar asta nu o să se întâmple niciodată.

| meriiAmber explică:

@FucktheSystem,sincer nu mai stiu ce melodii sa ascult, nu degeaba am pus intrebarea asta. stai chill >_>