| RecycleBin a întrebat:

Hei. vreau sa-mi iau un blackberry curve.de fapt vreau un telefon care sa faca poze buuune si sa se auda muzica tare. ce telefon imi recomandati? am auzit ca, curve nu face poze bune.big grin fundita

Răspuns Câştigător
| Raduu a răspuns:

Buna! nu inteleg pentru ce vrei sa se auda tarehee hee poti asculta la casti, in fine, Sony Ericsson w995 se aude foarte bine si face poze excelente (8, 1 Megapixeli) Sau poti incerca telefoanele Xperia (tot de la Sony) big grin... Bine daca vrei ceva mai ieftin, Poti incerca Nokia x3, are difuzoare stereo si o camera de 3, 2 mp, sau Nokia x2, camera de 5 mp si sunet foarte bun. Sper ca te-am ajutat, Byehappy

2 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Nokia e72 e super tarelove struck!

| Pumba a răspuns:

Nu am sa inteleg niciodata de ce un telefon trebuie "sa faca poze buuune" sau "sa se auda muzica tare la el".Un telefon este pentru voribit.Nu pentru jocuri, poze, muzica.Crezi ca un telefon poate sa egaleze vreodata o poza facuta cu un aparat foto profesional? Sau crezi ca la un telefon muzica se va auzi mai tare si mai bine ca la un MP4, sau la o aparatura specializata pe asa ceva? Nu! Cum spuneam mai sus telefonul este pentru a vorbi la el, nu pentru muzica sau poze. Daca vrei poze bune de ce nu-ti cumperi un aparat foto profesional? Daca vrei muzica de calitate de ce nu investesti intr-un MP4? Asta e o intrebare la care eu nu cred ca voi gasi vreodata raspunsul.happy