| Andreea19919 a întrebat:

Am auzit ieri o melodie la radio cantata de o femeie si pe refren se auzea come on sau ceva de genul dar "come" era sigur si era mai trista si mai lenta nu stiu...Stie cineva ce melodie era si de cine era cantata?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emeli Sandé - Read All About It (part III)
https://www.youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0

| Andreea19919 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar nu era melodia asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Birdy -Skinny Love https://www.youtube.com/watch?v=BdmKb9X60n4
Trebuie să dai mai multe detalii despre melodie, așa ar putea fi zeci de melodii cu *come* in refren.

| Andreea19919 explică (pentru anonim_4396):

Stiu, dar stiam mai multe versuri si imi mai aduceam aminte cuvinte dar pana am ajuns acasa am uitat tot si mi-am adus aminte doar partea asta din refren.

| AlexN55 a răspuns (pentru Andreea19919):

E melodia care am zis-o?

| Andreea19919 explică (pentru AlexN55):

Pe asta cred ca o stie toata lumea si nu, nu e asta sad

| AlexN55 a răspuns (pentru Andreea19919):

Ee... si nu o stie toata lumea. E ca Take Shelter. E ceva comercial. Radiourile din Romania au contract cu acesti artisti.

| AlexN55 a răspuns:

Jessie Ware - Say You Love Me

| Mariya2004 a răspuns:

Melodia e Read All About It si cred ca Emeli Sandé a cantat-o

| Andreea19919 explică (pentru Mariya2004):

Multumesc oricum dar nu e asta