| anonim_4396 a întrebat:

Heii... De cateva saptamani tot caut o melodie si nu o gasesc. laughing E in egleza daca bine am auzit. Canta un baiat (sau mai multi thinking) si inainte de refren e ceva "na na na na na" *mai multi na* si dupa e ceva "hey" si mai departe nu inteleg laughing E o melodie ritmata. Stiu ca nu am fost prea explicita dar sper sa ma puteti ajuta. FUNDA! :3

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai zice ceva "sunday'' in refren. Sunt toate informatiile care le pot da, sorry.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau ''Hey, someone its ok'' o fii refrenul sincer nu prea inteleg. Dar inainte de ''na na na'' ala zice ceva gen ''and then we see you'' daca inteleg bine laughing) Dar dupa multi de ''na na'' urmeaza refrenul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am găsit-o. Era Deep System feat. Andy M.-Tonight, multumesc oricum tuturor! happy

| Pinocchio a răspuns:

Mai multe indicii poti da?

| CaSiHai a răspuns:

O fii ore direcționat one way or another

| bwaacrina a răspuns:

Cred ca ar fi one direction