| anonimaaa01 a întrebat:

Heii TPU!
Azi am fost la aerobic si am auzit o melodie foarte faina dar nu o gasesc si nu o stiu... era la refren ceva de genu " e o ma ma/ia (nu stiu sigur ) o ma e o ma ia" si tot asa.
Helllpp! FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Ia vezi de asta: Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A)... alta de genul nu-mi vine in minte acum.

| anonimaaa01 explică (pentru kRedhead):

OMGG nu e aceea care am specificat-o sus dar e cealalta care o cautam laughing.( da stiu nu se intelege nimic sad )
Aia de am specificat-o aici e alta...sad
Oricum iti dau FUNDA big grin.

| kRedhead a răspuns (pentru anonimaaa01):

Cu placere si daca o voi gasi si pe cealalta voi posta aici, promit :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delia feat. Speak - A lu' Mamaia
https://www.youtube.com/watch?v=VyR5paVVxEA

| anonimaaa01 explică (pentru anonim_4396):

Era in alta limba. Nu era in romana!