| DiidiiDuuda a întrebat:

Heiii TPU, am mare nevoie de cevaaa, a fost acum 10 minute la Star Matinal o melodie inainte de a intra in publicitate si nu stiu cum se cheama si nu stiu cum canta sad cine a auzito ma poate ajuta? va roooog, am avut-o si la banchet da nu stiu cum se cheama sad iubesc melodia aia.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| bogdan8867 a răspuns:

Am pus aceeasi intrebare rolling on the floor)
cumva aia cu Pagaden Pagaden
ca eu atata stiu din melodie

| DiidiiDuuda explică (pentru bogdan8867):

Eu de cand o caut rolling on the floor))). ASta e

| pablo0708 a răspuns:

Caut si eu tot o meldie data des la Star Matinal o melodie gen Shaggy am auzit-o si in club am prins un singur cuvant....criminal...daca aveti vreo idee va astept. sper sa o mai aud