| Irinami21 a întrebat:

Heiiii am auzit de curand la radio de vreo 2 ori o melodie super tare si as vrea sa o mai ascult. Era ceva genul "I miss your eyes i miss your smile" canta o fata [melodia nu era trista, era mai degraba de mers la club laughing] Daca stie cineva cum se numeste, sau are vreo idee va rog frumos sa ma ajutati! :* Funda la cel care stie >:d< P.S.-scuze categoria puppy dog eyes

1 răspuns:
| JaneEyer a răspuns:

Hmm, chiar dacă versurile nu sunt cam deloc la fel, mie îmi suna a http://www.youtube.com/watch?v=rgGSELvViFU
:))