| sebweb a întrebat:

Hello! am mai pus intrebarea asta odata, dar am uitat sa las si linkul melodiei silly(din cauza oboseliitongue) deci dau funca celui/celei care imi zice primul cine canta si cum se numesc melodiile astea, in special prima(rmx...credstraight face) si daca se poate de unde o pot downloada.
Hello! deci dau funca celui/celei care imi zice primul cine canta si cum se numesc melodiile astea, in special prima(rmx...credstraight face) si daca se poate de unde o pot downloada.

Răspuns Câştigător
| dantedante a răspuns:

1 ron caroll - walking down the street [bingo players rmx]
2 atb - 9pm
3 nick kamarera - *** o piesa mai veche :
scuze dar nu cunosc muzica romaneasca

3 răspunsuri:
| sebweb explică:

OoooX(X(X( asta e linkul de la mel
http://www.youtube.com/watch?v=wTCsRw-F5aM&NR=1

| sebweb explică:

Da dupa ti la ce categorie ar trebui sa fie int asta?:-W

| deviant18 a răspuns:

rolling on the floor) tu esti tipu care nu pune linkul?rolling on the floor

BTW: ai uitat sa pui LINKUL!

btw PLUS: categorie gresita!