| AdrianaL30 a întrebat:

Hello! Am nevoie de putin ajutor in privinta instrumentului pe care sa il studiez...ce ar fi mai bine sa aleg intre pian si chitara?

Răspuns Câştigător
| Andreea5775 a răspuns:

Pai, eu ti-as recomanda sa alegi chitara, pentru ca e mult mai usor. Am si eu una si ma descurc foarte bine.

Dupa parerea mea, cu pianul ar fi o problema, pentru ca, e si mai scump si e foarte greu. Dar acum depinde de tine ce te pasioneaza! happy

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chitarathinking

| Thunderstruck a răspuns:

Trianglu, daca pui intrebari asa stupide.

| Cristina27061999 a răspuns:

Eu as alege chitara
e mai simplu de utilizat si o poti lua cu tine oriunde

| 2B a răspuns:

Si pianul si chitara sunt frumoase! Eu am cantat la chitara si e mai greu decat pare! Dar cu ex:ajungi departe! Deci sincer aleg pianul poti sa canti mult mai multe melodii decat la chitara doar sa fii silitor si sa insisti! Mult succes in continuare!