| Leik0 a întrebat:

Hello,de ceva vreme caut o melodie,am auzit-o la radio si nu i-a zis numele si de atunci caut ca o disperata laughing
este un barbat de culoare *ca sa nu zic nigga* care e imbracat in rosu la un moment dat,sunt multe fete pe langa el,in melodie pe la refren este si o trompeta, la sfarsit este o fata japoneza sau chinezoaica care zice ceva nu stiu ce =]]
--stiu cum e videoclipul caci l-am vazut la Tv odata dar nu am fost pe faza cand a aratat numele-- >sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg Jason Derulo - "Talk Dirty" sigur asta e :d