| Grigoooo a întrebat:

Hello.

Incerc de ceva ani sa gasesc o melodie si stiu doar cateva faze din videoclip.

1. Cantareti: 2 barbati musculosi (unul alb si unul de culoare) si o fata
2. Fata isi uita poseta in tren si unul dintre barbati merge dupa ea ca sa i-o dea.
3. Unul dintre barbati face tractiuni pe un semafor.
4. La un moment dat, unul dintre barbati se joaca cu un copil, copilul ii da cu pumnii in palme si la un moment dat se uita dupa o fata si copilul il loveste peste fata.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

E melodie straina sau romaneasca