| MaddyP a întrebat:

Hello, TPU! Am si eu o nelamurire. In trecut am mai pus o intrebare asemanatoare, insa nu am primit un raspuns care sa-mi rezolve problema. Ideea este urmatoarea: atunci cand incerc sa transfer piese din calculator (mentionez, format mp3) pe telefon (Samsung Chat 222), atunci cand le salvez in cardul de memorie nu mi le reda( apare" continut nerecunoscut"). In schimb, daca salvez piesele pe memoria impicita a telefonului merg, insa memoria e foarte mica. Atunci cand am incercat sa mut piesele din memoria telefonului (acolo unde puteam sa le deschid) pe cardul de memorie, nu mi le mai deschidea, aparand din nou continut nerecunoscut. Practic eu nu tin piese decat in memoria telefonului, cardul fiind inutil in aceasta situatie, insa eu il luasem tocmai pentru a avea spatiu de stocare. Deci ce se intampla? Am procedat eu gresit, cardul e de vina, melodiile nu sunt bune? Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc anticipat si dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Cardul este de vina... poate ca l-ai cumparat stricat sau poate ca nu il suporta telefonul...