| AndraLovesYou a întrebat:

Hellooo! Am tot cautat sa descarc melodia deep in love by tom boxer ft morena dar nu am gasit-o. De unde as putea sa o descarc? Sau daca o aveti dati-mi id de mess plzzz! xDDD

2 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Descarca de aici: http://youtubedownload.altervista.org/ programul Youtube Downloader. Apoi intri pe youtube iti cauti melodia si sub videoclip scrie Share, apesi acolo si iti da un url, apoi deschizi programul downloadat si copiezi url; dai Descarcare si gata.:)funda?

| ymm a răspuns:

De pe filesiare sau fisierulmeu.ro