| Godorogea_Ana_1998 a întrebat:

Help! Care este relatia intre om si muzica?! crying dau funda)

Răspuns Câştigător
| Klaryssa a răspuns:

Nu stiu pentru altii dar muzica pentru mine este ca o usita in care scap de toate problemele zilnice, o mica gura de aer, propiia mea lume plina de mondenitati si aventuri care de care mai speciale.Este propiia mea lume in care regulile nu exista, in care sunt libera sa fac ceea ce vreau, cand vreau.

14 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Credeam că ai barbă la poza de profil.

| Godorogea_Ana_1998 explică (pentru Polaris):

Esti din Romania?!

| Polaris a răspuns (pentru Godorogea_Ana_1998):

Ești Iisus Hristos sau e o iluzie optică? O.o

| Godorogea_Ana_1998 explică (pentru Polaris):

Ai noroc. maare noroc... caci urmatoarea ta oprire ar fi la spital.

| Godorogea_Ana_1998 explică (pentru Polaris):

не надо грубить девочкам! а то будут проблемы!

| FadetoBlack a răspuns:

Păi gândeşte şi tu puţin...

| OOOLEOOO a răspuns:

Muzica este o porta catre emotii la fel cum sunt culorile.

| Ƨirenia a răspuns:

Stai si analizeaz-o in cazul tau. Gandeste-te ce relatie ai tu cu muzica.

| Godorogea_Ana_1998 explică:

W.o.w. m.e.r.c.i. o.0
ce crezi ca am facut pina acum?!

| Ƨirenia a răspuns (pentru Godorogea_Ana_1998):

Apai?

| Godorogea_Ana_1998 explică (pentru Ƨirenia):

O concluzie privitoare la persoanele care asculta mai multe genuri muzicale, extrasa din analiza mea (personala) este ca au diferite probleme care sunt organizate ierarhic – ierarhie evident dinamica, intrucat problemele pot fi partial (si pasager) diminuate, astfel incat sa cedeze locul altora mai de jos pentru perioade variabile de timp.

| Ƨirenia a răspuns (pentru Godorogea_Ana_1998):

De pe ce site ai luat asta? confused