| RebbeSKhon a întrebat:

Help People! Mi-am facut si eu un cont pe Youtube, dar nu reusesc sa ma conectez sad, ca spune ca : Înainte de a continua cu semnarea în serviciul veţi avea nevoie pentru a verifica adresa ta de e-mail asociată cu Contul dvs. Google. Dacă doriţi să utilizaţi o adresă de e-mail, îl puteţi modifica. Si nu mai pot sa ma loghez crying. De si eu mi-am facut de multe ori chestia care scria mai suus crying crying;((. (Funda)

4 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Intra pe contul tau de mail si acolo trebuie sa fie un mesaj de canfirmare. dai acolo, confirma si doar apoi te loghezi pe contul de youtube. sper ca te-am ajutat. funda?

| RebbeSKhon explică (pentru Zendayya):

Da nu gasesc unde imi scrie mesaj de confirmare crying

| FarrellBull a răspuns:

Mergi la adresa ta de e-mail care ai pus-o pe YT si valideaza-ti adresa. Trebuie sa fie un link trimis de la google sau YT

| Alexutza22021999 a răspuns:

Eu nu stiu asemenea lucruri dar am un prieten care sa logat pe youtube si s-ar putea sa stie rezolvarea problemei tale... contacteazal pe id: ionut_ionut9898!