| ElectricChapel a întrebat:

Hey, am compus niste versuri (o melodie), pe care as dori sa le pun peste muzica dela piesa Majei Jeus-No one. Dupa aceea, as vrea sa pun melodia pe youtube. Asta inseamna >plagiat?

Răspuns Câştigător
| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Da! Si, bravo tie! De abia astept sa-ti ascult muzica! Succes!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Inseamna plagiat pentru ca melodia care nu este compusa de tine o prezinti ca fiind creatie personala.

| ElectricChapel explică:

Nu o prezint ca fiind o creatie proprie... vreau ca versuril pe care le-am compus in romana, sa le pun meste linia melodica. Dar vreau sa precizez in filmuletul respectiv ca este pe muzica cantaretei respective...