| mady05 a întrebat:

Hey, as avea nevoie de ajutor. Am auzit aseara o piesa intr-o discoteca stiu sigur piesa se numeste My CORAZON(nu stiu daca am scris corect). o canta un barbat e in spaniola, nu e lenta si la refren spune ceva de genu ""tu eres mi pasion, mi amor sau mi corazon... cineve sa ma ajute, rasplatesc cu fundita:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Poate este melodia asta:
Saranda - Hadysee
http://youtu.be/6BGrTlvYZ30

| mady05 explică:

Nusad...atunci am intrebat Dj si mi-a spus ca piesa se numeste mi corazon dar nu am inteles cine o canta...