| shadow132 a întrebat:

Hey. As vrea sa stiu daca trupa Evanescence este sau nu o trupa satanista.Imi plac cantecele lor dar multi mi-au zis ca nu e o trupa ok.

6 răspunsuri:
| dodolovesme a răspuns:

Nu,nu este o trupa satanista. iti sugerez sa nu mai asculti de ce spun ceilalti, daca iti plac piesele lor asculta-le

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Evanescence n-are nici o legatura cu satanismul, cel mai probabil ce-i ce ti-au spus treaba asta au o gandire ceausista si spun ca "toata muzica rock e pentru satanisti"...sau asculta manele

| AFR81 a răspuns:

Evanescence cu siguranta nu sunt o trupa satanista. E gresit sa pui semn de egalitate intre orice melodie sau trupa rock si satanism.

| FaraNume1245 a răspuns:

Daca iti plac melodiile, ce legatura are ce fac ei in timpul lor liber?

| Gonrax a răspuns:

Nu mă, nu. Nici o trupă nu e satanistă. Când îți mai spune cineva ceva de genul spune-i că e prost.

| MCRgurl a răspuns:

Evanescence nu au şi nu au avut niciodată nici o legătură cu satansimul.Majoriteatea trupelor de genul ăsta nu sunt sataniste.E o trupă chiar foarte ok.