| LadyInBlack a întrebat:

Hey.
Cand doresc sa descarc melodii de pe faimosul "YouTube" ma intampina niste probleme tehnice. Programul pe care il folosesc este DVDVideoSoft Free Studio (versiunea nu o stiu, dar stiu ca e cea mai noua). Dupa ce i-am dat update pentru. a-mi instala versiunea cea mai recenta am observat ca singurul lucru care s-a schimbat a fost acela ca mai intai se descarca melodia apoi se conveteaza (?) in mp3. Problema mea este aceea ca dupa ce mi se descarca imi da eroare la schimbarea in format mp3. Am incercat si separat cu free video to mp3 converter si tot nu merge.
Care este cauza? Cum sa-mi rezolv problema?
Multumesc.

1 răspuns:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Da-l dracu de program, uite cum sa faci sa le descarci mp3:prima data, intri pe saitul Www.listentoyoutube.com, dupa dai copy la linkul videoclipului care vrei sa-l transformi, si vezi ca pe undeva pe la mijlocu paginii este un chenar, sub chenar, in coltul din stanga este "go", iar sub acel go, ai de bifat daca vrei calitatea sunetului HQ sau standard.Alegi ce-ti convine din cele doua, bagi lincu in chenar, ii dai go, si astepti, o sa-ti apara un "Download MP3", apesi pe ala(e cu portocaliu scris), dupa o sa-ti mai apara o pagina, unde o sa scrie "Apasati pe acest buton pentru download', iar sub aceste cuvinte este un chenar gri, pe care scrie Download MP3, apesi pe ala, in 2 secunde iti deschide unde vrei sa salvezi si gata.Toata operatiunea dureaza un minut, daca alegi optiunea HQ, uneori s-ar putea sa trebuiasca sa astepti mai mult, vreo 5 minute, cam asa.Dar asta e tot, e gratis, nelimitat, si altceva ce sa-ti mai spun? Bafta!