| RalucaRallu15 a întrebat:

Hey... ce alegeți... BUG Mafia sau Dani Mocanu?

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Eu sincer, niciunul. Dar depinde la ce ne raportam. BUG Mafia = Puscarie si smecherie, Dani Mocanu = Puscarie si smecherie. Diferenta e ca sunt doua stiluri diferite, manele si sa spunem...rap. Faza e ca poate Dani Mocanu este bun la manelele lui, insa Mafia nu sunt buni la rap-ul lor. Toata lumea are impresia asta, doar pentru ca sunt vechi, insa datorita lor rap-ul este alaturat de necunoscatori cu strazile si drogurile, rar aud o melodie de la ei in care sa aiba ceva de spus.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bug mafia

| OnuOnulică a răspuns:

E ca și cum ai compara o Dacie 1310 cu Lamborghini Veneno Roadster. Logic că aleg BUG Mafia.