| Dalyaıƃca a întrebat:

Hey ce parere aveti depre Slash din Guns n' Roses?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Are un bine-meritat loc 5 in lista all-time a chitaristilor din partea mea, el facea tot GNR-ul si ramane ca atunci, genial.Pacat ca a inceput sa se traga pe cur si canta cu toti idiotii...

| FucktheSystem a răspuns:

Slash fără GNR e nimic, cum GNR fără Slash e tot nimic...

| Ecea a răspuns:

Adorabil stilul. Unul din cei mai buni chitaristi ai lumii dupa parerea mea.
Unicat in toate.

| Bogdanux a răspuns:

Un chitarist bun, cu un stil greu de confundat.Pacat ca acum s-a cam prostit.

| Kesariona a răspuns:

Asdfghjkl il ador straight face.
* fangirl scream. *

| Trinitas a răspuns:

Unul dintre cei mai buni chitaristi all time.
Stii ca de multe ori lumea il compara pe Slash cu Dumnezeu. Sa fim seriosi, e tare, are talent, il stie toata lumea, dar never n-o sa ajunga la nivelul lui Slash.

| Eallscriellca a răspuns:

Buna seara! Deci mama mea e inebunita dupa el are postere cu el si formatia. Eu una il cred unic adica e primul chitarist de care am auzit bineinteles de la mama laughing Mor dupa melodia lui alaturi de Fergie " Beautiful Dangerous ". Slash e slash si slash ramane!