| raluka05 a întrebat:

Heybig grin bunahappy... sunt boboacabig grin si vroiam sa cant cu un coleg de clasa la balul bobocilor( el la chitara si voce si eu voce) si nu stiu ce mel am putea cantahappy astept ideiwhistlingbig grin:X plz

8 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Ştiu nişte melodii, dar depinde, vreţi să cantaţi ceva în romănă? Sau engleză, sau altă limbă? laughing

| tpuu a răspuns:

Hei.:)

am eu o idee/. dar nu stiu daca iti va placea melodia pe care tio propun :)http://www.youtube.com/watch?v=cYVpVLSc_KQ

;;).

| KatJolie a răspuns:

Wouldn't change a thing

| IoanaBogdana a răspuns:

Wouldn't change a thing, before the storm...si mai stiam dar nu-mi mai vin in minte.

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Nebunul de alb...sau wouldn't change a thing(camp rock 2). asculta-le daca vrei

| Sheridanx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KJuz0KB_xgo&feature=related
e destul de greu de cantat, dar puteti sa o adaptati vocilor voastre

sau incercati Ricky Martin ft Christina Aguilera- Nobody wants to be lonely
Bafta:)