| Child a întrebat:

Hey! Este adevarat ca Niall are o iubita din Irlanda(Ali)? Am primit un raspuns negativ ca ea ar fi verisoara lui, dar vreau sa fiu sigura! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

Hei! Ai citit asta in BRAVO, nu? Am vazut si eu articolul, si NU, nu are nicio iubita. Pozele alea se presupune ca sunt facute inainte ca ei sa plece in noul turneu in America(in care se afla acum), si cand au plecat, era isteria aia cu Zayn si noua lui iubita, Perrie, asa ca toata lumea ii intreba la radio cine e singur si cine nu, si Niall a zis cu gura lui ca nu are iubitahappy. Aia de la bravo sunt cam in urmalaughing

2 răspunsuri:
| Ana_Hogman_1996 a răspuns:

Da e adevarat

| Ana_Hogman_1996 a răspuns:

Da,e adevarat.