| AndreeaaaaX a întrebat:

Hey este o melodie care se numeste Te ador, dar nu stiu cum se numeste.Stiu refrenul este cam asa:As vrea sa fim tot impreuna, Sa te tin strans de mana, Sa-ti soptesc usor, Te ador:X

Funda pentru primul rasp corect:X

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/georgerdv/e3b027813f2a21?playlist=324674

asta este? sper ca te-am ajutat.

Pa, pa:X

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

M-ai zapacit de tot! Spui ca melodia se numeste "Te ador" si apoi tot tu spui ca nu sti cum se numeste! Hotaraste-te!

| LNK a răspuns:

Deci stii ca melodia se numeste Te ador dar nu stii cum se numeste? rolling on the floor

| pitikaaa a răspuns:

Elena Gheorghe-Te ador
Nu stiu sigur daca e asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=snVFPJIlEyQ asta e?

| Cathy_1290 a răspuns:

Dar tu ai spus ca se numeste te ador!

| AndreeaaaaX explică:

SCz vroiam sa spun ca nu stiu cine o canta...Fratee voi nu gresiti niciodataa...ma grabeamm.in fineoh go on